اخبار

پست ۱۳۲ کیلوولت پاک چوب در شوش برقدار شد
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: عملیات احداث پست ۱۳۲ به ۳۳ کیلوولت پاک چوب به همراه خط ورودی آن، در شهرستان شوش به پایان رسیده و برقدار شده است. محمود دشت بزرگ اظهار کرد: این پست در منطقه هفت‌تپه شهرستان شوش واقع شده و دارای دو دستگاه ترانسفورماتور با مجموع ظرفیت ۸۰ مگاولت آمپر و چهار بی‌خط ورودی است. وی با بیان اینکه خط ورودی دومداره آن حدود یک کیلومتر طول دارد، افزود: ارزش سرمایه‌گذاری پست و خط پاک چوب بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بوده که توسط شرکت پاک چوب متقاضی تأمین برق دیماند ۱۵ مگاوات، انجام شده است. مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: پست مذکور آماده بارگیری و در رینگ شبکه قرار گرفته و بهره‌برداری، تعمیر و نگهداری بخش ۱۳۲ کیلوولت آن بر عهده این شرکت است و در صورت نیاز منطقه، فضای توسعه پست برای دو دستگاه ترانسفورماتور ۱۳۲.۳۳ کیلوولت و فیدرهای خروجی نیز پیش‌بینی شده است.
اقدامات ارزشمند مدیریت و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان در جهت تولید و حفظ اشتغال
مهندس یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت با سردار فدا، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار که سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه لنجان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب‌آهن اصفهان نیز حضور داشتند، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت‌های مؤثر مدیریت و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان در جهت تولید و حفظ اشتغال، با اشاره به خدمات این مجتمع بزرگ صنعتی در دوران دفاع مقدس گفت: تلاش و همت این پولادمردان در خط تولید، همانند  مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس است. وی ضمن حمایت از تولید و اشتغال در این شرکت، اظهار امیدواری نمود که ذوب‌آهن اصفهان بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد. در ابتدای این نشست، مهندس یزدی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با بیان گزارشی از رشد تولید و همچنین تولید ریل ملی و گذر از بسیاری مشکلات و موانع تصریح نمود: هم‌اکنون این شرکت در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال تلاش می‌کند.  در پایان سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب‌آهن اصفهان، گزارشی از فعالیت‌های و اقدامات بسیج این شرکت را ارائه نمود.
خطر ساخت‌وسازهای غیرمجاز برای پایداری شهر 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشست مدیران شهرستان شمیرانات  که با موضوع اجرای طرح‌های انضباط شهری در منطقه یک و با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات، محسن مدیر روستا سرپرست دادسرای ناحیه یک، سرهنگ خانی رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش، سرگرد موسوی پلیس امنیت پایگاه یکم، مدیران سازمان‌های آب، برق، گاز و جمعی از مدیران شهری در شمال تهران برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: هم سویی همه دستگاه‌های خدمات رسان در موضوع تخلفات ساختمانی و کمک در برخورد قانونی با سازندگان بناهای غیرمجاز، دفاع از حقوق عمومی و حفظ منافع شهروندان است. او افزود: تعامل کلیه دستگاه‌های نظارتی و خدمات رسان همچون دادسراها، فرمانداری، نیروی انتظامی و ... در مواجهه با سازندگان بناهای غیرمجاز که بعضاً با برخوردهای غیرانسانی و خشن مانع اعمال قانون در سطح شهر می‌شوند، امری کارساز و ضروری است. موسوی گفت: وظیفه سازمانی و درعین‌حال انسانی همه مسئولین است که با همکاری و همسویی با یکدیگر به اعمال قانون و اجرای آراء ماده صد در سطح شهر کمک کنند تا به یاری خداوند در سال ۱۴۰۰، شهر را بیش‌ازپیش به امنیت، زیبایی و آرامش بصری نزدیک نماییم. 
برگزاری آیین نکوداشت مدیران بازنشسته و معرفی مدیران جدید شرکت آبفا استان اصفهان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در دهه اخیر باوجوداینکه شرکت آبفا بعضاً با تنگناهای مالی و محدودیت منابع آبی مواجه بوده اما به‌واسطه برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص توانست بر مشکلات غلبه کرده و خدمات پایدار به مشترکین ارائه دهد. هاشم امینی در آیین نکوداشت مدیران بازنشسته و معرفی مدیران جدید شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه در دهه اخیر شرکت آبفا در بسیاری از زمینه‌ها  به رشد و شکوفایی قابل‌توجهی دست یافته، اظهار داشت: فعالان صنعت آبفا در اصفهان بی‌وقفه درصدد ارتقای کیفیت خدمات به مردم در سطح استان هستند به‌طوری‌که شعار سال 1400 از سوی شرکت آبفا استان اصفهان حفظ ارزش آب، ارتقای دانش سازمانی، خدمات نوین و پایدار نام‌گذاری شد. وی  افزود: همه فعالان صنعت آبفا باید در طول سال‌های خدمت به‌گونه‌ای عمل کنند که به‌واسطه انجام درست و دقیق وظایف خود ردپای صحیحی برای نسل‌های بعدی در این شرکت بزرگ خدماتی از خود به یادگار بگذارند. مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به عدم بارندگی‌های کافی در سال آبی جاری گفت: بارندگی‌ها در بسیاری از حوضه‌های آبریز کشور کمتر از حد نرمال بوده است، براین اساس بدنه مدیریت جدید شرکت باید با تلاش شبانه‌روزی و به‌کارگیری دانش و تخصص لازم درصدد تأمین  آب شرب پایدار  مردم در شهرها و روستاهای استان باشند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه