۱۴۰۳ يکشنبه ۳ تير

گروه سیاسی: محمد جواد ظریف، وزیر سابق خارجه روز سه شنبه گذشته (29 خرداد) ناگفته‌هایی از سنگ اندازی ها درباره عدم احیای برجام را بیان کرد که طوفان سیاسی در داخل و خارج به پا کرد و به مذاق اصولگراها و کاندیداهای آنها خوش نیامد.

می‌پرسند که چرا رأی دهیم و به کی رأی بدهیم. بر این نظرم:

فرق بین پزشکیان و رقبایش در این صحنه انتخاباتی فرق بین محمد خاتمی و علی اکبر ناطق نوری نیست. فرق بین محمد خاتمی و محموداحمدی نژاد است.

آقای پزشکیان در جریان رقابت‌های انتخاباتی بحث عدالت اجتماعی و فقر زدایی را مطرح می‌کند. امروزه عموم مردم کشور با اندکی سواد نیز می‌دانند که رسیدن به این هدف جز با رفع تحریم‌ها امکان پذیر نیست.

نوری قزلجه گفت: به نظر من قالیباف در مناظره، استرس دارد که نکند مانند مناظرات قبلی مسائل شخصی افراد مطرح شود، بنابراین با افراد به صورت تعاملی برخورد می‌کردند.

فلاحت پیشه گفت: معتقدم کماکان کاندیدای پوششی بی‌محابا دارند، وعده می‌دهند چون می‌دانند که نه در عرصه انتخابات باقی خواهند ماند و نه جایگاه ریاست جمهوری را به خودشان اختصاص خواهند داد. هجمه و تخریب را در دستور کار قرار دادند.

چالش توسعه شهر های کوچک در سال های اخیر به یکی از معضلات این حوزه تبدیل شده است. در حال حاضر میانگین امتیاز مولفه های پایداری اجتماعی-اقتصادی در شهرهای کوچک و کمتر توسعه یافته بسیار کم است و این ناپایداری موجب کاهش ثبات اقتصادی و کیفیت زندگی افراد می شود.

مردم ما شاید فکر کنند در آمریکا رقابت بین جمهوری خواه و دمکرات‌ برقرار نیست

ستاره صبح، فائزه صدر: چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه برگزار خواهد شد. انتخاباتی که طی آن تنها کاندیدای جریان اصلاحات با ۵ نامزد اصولگرا رقابت می کند.

یک فعال سیاسی گفت: آقای پزشکیان به دلیل گذشته، تواضع و پاکدستی که دارند، زبانزد هستند. ایشان ویژگی‌های شخصی‌اش این است که اعتقاد دارد دولتی باید روی کار بیاید تا بتواند مسائل داخلی و خارجی را حل کند. ما الان مشکلات بسیار زیادی داریم که باید این مسائل‌مان برطرف و تحریم‌ها برداشته و ساماندهی شود. وقت خیلی زیادی نداریم و مردم دارند هزینه‌ این مسائل را می‌پردازند.

لطفا شکیبا باشید...