۱۴۰۳ يکشنبه ۳ تير

عرفان افاضلی، دبیر کل فدراسیون صنعت نفت در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص موضوع ناترازی انرژی و اولویت دولت چهاردهم برای رفع آن گفت: برای کاهش شیب رشد شدید ناترازی انرژی کشور بخصوص ناترازی گاز قاعدتا اولویت دولت باید به دو حوزه تولید و مصرف معطوف شود، دولت جدید در حوزه تولید باید بدنبال جذب سرمایه‌گذاری برای مشارکت در طرح فشارافزایی در پارس جنوبی باشد که ۷۰ درصد گاز کشور را تامین می‌کند، در این حوزه باید بدنبال سرمایه‌گذاری برای اکتشاف میادین گازی جدید و توسعه و خصوصا میادین گازی کشف شده در شمال شرق کشور باشیم.

بر اساس شیوه نامه نحوه برگزاری حراج سکه طلا در سامانه مرکز مبادله ارز و طلای ایران، سی و چهارمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله اعلام شد.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

بانک مرکزی در جدیدترین گزارش خود نرخ بهره بین بانکی را در هفته منتهی به ۳۰ خرداد با کاهش یک صدم درصدی به نرخ ۲۳.۶۶ درصد رسید.

قاسم محبعلی گفت: اساس مشکلات، حتی نوع نگاه به سیاست خارجی به ساختار حکمرانی بازمی‌گرد‌د‌ که هیچ‌کد‌ام از نامزد‌ها به این نقد‌ ساختاری نپرد‌اخت. مشکلات اقتصاد‌ی ساختاری است و به جراحی نیاز د‌ارد‌.

روند کاهشی بر بازار طلا و سکه حاکم شد.

به نقل از السومریه، فروش مسکن در ترکیه در اردیبهشت‌ماه با ۲.۴ درصد کاهش نسبت به ماه مشابه سال قبل به ۱۱۰ هزار و ۵۸۸ واحد مسکونی رسیده است.

مدیرعامل توانیر گفت: اگر کشاورزان پنج ساعت گرم بعداز ظهر تابستان را با صنعت برق همکاری کنند، هزینه برق مصرفی در باقی ۱۹ ساعت شبانه روز برای آنها رایگان خواهد بود.

قیمت تور هوایی استانبول، امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد. تور هوایی استانبول با هتل ۳ ستاره به مدت ۶ شب و ۷ روز، ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، با هتل ۴ ستاره، ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و با هتل ۵ ستاره، ۳۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت تور هوایی آنتالیا، امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد. تور هوایی آنتالیا با هتل ۳ ستاره به مدت ۴ شب و ۵ روز، ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، با هتل ۴ ستاره، ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و با هتل ۵ ستاره، ۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

لطفا شکیبا باشید...