۱۴۰۳ يکشنبه ۳ تير

سینماها در فصل بهار موفق شدند تا با جذب بیش از ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار مخاطب، ۲۰ درصد بیشتر از بهار سال گذشته برای فیلم‌های خود تماشاگر داشته باشد.به گزارش ایرنا، سینماهای کشور در بهار امسال در ۲۰۶ هزار و ۵۹۰ سانس نمایش فیلم داشت که این تعداد سانس، برای ۸ میلیون و ۶۷۴ هزار مخاطب تعریف شد. گیشه هم به رقم ۴۹۸ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان رسید.

آیت الله جوادی آملی گفت: باید توجه داشت مسائلی مانند حجاب و امثال آن با بگیر و ببند حل نمی شود، با ادب و عدل حل می شود.

گروه سیاسی: سومین دور مناظره بین کاندیداها با موضوع فرهنگی برگزار شد. در این مناظره پزشکیان، پورمحمدی با روش های قهرآمیز که در دعواهای گذشته برای باحجاب کردن زنان صورت گرفته و هزینه فراوانی صرف آن شده است مخالفت کردند. پزشکیان گفت: با صدای بلند با کسانی که با زنان و دختران برخورد می کنند مخالف هستم و با هرگونه زور برای انسان یا زنان نیز مخالف هستم. همانطور که در گذشته با زور نتوانستند چادر را از سر زنان بردارند حالا هم نمی توانند با زور زنان را باحجاب کنند.

معاون سازمان حج و زیارت از آغاز بازگشت حجاج ایرانی به کشور از جمعه (اول تیرماه) خبر داد.

به‌تازگی نیوشا ضیغمی عکسی از یک شناسنامه با مهر طلاق منتشر کرد، اما بعد از ساعاتی آن را حذف کرد.

رضا کیانیان در آستانه زادروزش، به حال و احوال این روزهای کشورمان می‌اندیشد، اینکه فرزندان ایران زمین، چگونه فردایی را پیش‌رو دارند.

آیت الله جوادی آملی گفتند: در اسلام عید بدرقه عبادت یا در صحابت عبادت است و این عید برای جوامع اسلامی است تنها برای شیعه نیست.

یک کارشناس صنایع دستی به ستاره صبح گفت: ظرفیت صنایع دستی در کشور در ایجاد اشتغال  فقر زدایی چندان جدی گرفته نشده و جایگزین شدن بسیاری از محصولات منحصر به فرد ایرانی با کالاهای مشابه خارجی به ویژه محصولات بی کیفیت چینی، زنگ خطر جدی فراموشی تولید این محصولات را در کشور به صدا درآورده است.

فروش سینمای ایران از نوزدهم تا بیست و پنجم خرداد ماه به بیش از ۴۶ میلیارد و ۴۸۲ میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته ۸۷۴ هزار و ۱۶۵ نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

تا به خودمان آمدیم، قواعد دیگرنویس اجتماعی یک عدد موبایل با اینترنت پرسرعت به دستمان داد تا در دنیای رنگین دیگرانی که نمی‌شناسیم از شاخ آفریقا گرفته تا کوه‌های آلپ غرق شویم.

لطفا شکیبا باشید...