۱۴۰۳ يکشنبه ۳ تير

کارت های 5 میلیونی امروز 2 تیر همستر منتشر شد.

دانشمندان قدیمی‌ترین تپه موریانه جهان را در امتداد رودخانه بافلز در Namaqualand کشف کردند که قدمت آن به ۳۴۰۰۰ سال قبل می‌رسد.

در پی ریزش مجدد بخشی از دیواره معدن ساعت ۱۱ و ۲۰ دقیقه با دستور فرمانده میدان، محل کاوش و جستجوی مفقودین تخلیه شد.

راز قتل همسر دخترجوان، بعد از ۲ سال از طریق دی ان ای برجای مانده بر روی لیوان مک دونالد لو رفت و او توسط پلیس دستگیر شد.

کارت های جدید همستر کامبت برای دریافت 5 میلیون امروز جمعه 25 خرداد منتشر شد.

با زدن کد مورس کلمه SATOSHI در همستر کامبت 1 میلیون همستر پاداش بگیرید.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات اعلام کرد که یک بسته رایگان هدیه ۲۰ گیگابایتی برای ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفتیم.

به طور کلی نشانه های عدم اعتماد به نفس شامل موارد مختلفی می شود که ما در بخش قبل به چند مورد از آن ها اشاره کردیم. اگر شما نیز به دنبال راهی برای افزایش اعتماد به نفس هستید، بهتر است با 5 تکنیک زیر آشنا شوید:

کارت‌های همستر کامبت به‌صورت روزانه تغییر می کند. این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود و بخش ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد. توجه داشته باشید که این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials قرار گرفته باشند. در ادامه مطلب، سه کارت ویژه امروز در بازی همستر کامبت را معرفی می‌کنیم.

پلیس فتا درباره استفاده از بازی «همسترکامبت» و خطرات احتمالی ناشی از آن توصیه‌هایی را به کاربران ارائه کرد.

لطفا شکیبا باشید...